Reklamy|Wanna be my friend?|Home

February 2012

Tři články v jednom ;D ([další, přísnější] vytřídění affs,rekonstrukce,monster)

19. february 2012 at 20:14 | Monster<3 |  SiteMonster.

Přezdívka z druhýho blogu se nějak nechytla tak je tu nová - Monster.
Snad se vám bude líbit.

Rekonstrukce.

Budu měnit design, osah blogu prostě celej blog!

Vytřídění affs.

Bude to spíš zítra, teď vám jenom chci říct že už nebudu mít affs ale Friends. :) (úpně to stejný ale s jiným názvem ...:D)

Zatím se mějte..

Hrabe mi^^ :P MucQ :**

19. february 2012 at 18:06 | Nikki Alone <3 |  Diary
Fůůů, tak čím mám začít? :D Nevíím^^ No včera (jako každej den) jsem seděla na fejsbuku a čuměla do zdi. No pak mi napíše kámoška jestli nechci ven.. no zrovna s ní se mi moc nechtělo ale nechci sedět furt na fb a nikdo jinej nikdy nemůže tak jsem šla. Daly jsme si sraz na zastávce a já jak debil du na úplně jinou :D. No nevadí tak jsme se našly a šly do parku kam většinou chodíme. Než jsme tam došly N. se mě zeptala jestli nevím kde bydlí N. (Ano už mi to došlo obě dně jsou N. :D) N2., kterou znám ze školky a teď přešla za N. do školy. No já sem jí řekla kde a šly jsme za ní. N2. tam měla taky kámošku tak jsme šly čtyři vlastně nás šlo 5 ještě se Sallynkou (Pejsek N2.) No já N., N2., L. a Sally jsme se šly jen tak projít, pokecaly jsme o klucích. Ano už dva roky se mi líbí » neřeknu vám jak se jmenuje protože T. a L. (ze školy ne ta, která šla s náma :DD) ho znají, ale není ze třídy to fakt ne! :D « no o tom jindy.... Pak L. musela jít domů tak jsme zbyly jenom tři. Šly jsme do parku a bylo to celkem fajn.. dokud nás to nezačalo nudit :/ No tak jsme obvolávaly lidi z mobilu N2. a mohla jenom A.. Pak jsme obvolavaly lidi z mýho mobilu.. Jéžiš já N. asi zabiju^^! Ona prvně zavolá AB. ale ten to naštěstí nevzal.. hej ještě aby jo :D (AB. je "něco jako můj bývalej kluk" znáte to ne chození přes face a pod.) no a pak zavolala O. :DDDDDD Prej "Čau nejdeš ven?" uff ještě že neměl moje číslo. No ale N. mu samozřejmě musela říct, že volá z mího mobilu.. Ale nepřijel musel se učit. Hajzl! No to zas budou ve škole kecy^^ :DD No ale to furt nění to nejhorší. Ona zavolala mé babičce!! A samozřejmě taky: "Čau deš ven?" Hej já myslela, že ju zabiju! Pak jenom SMS "Ahoj babi, promiň to byla kamarádka" :D Né den za moc. Pak přijela na chvíli A. a byly jsme zase čtyři :D A nakonec se N. s N2. rozhodly, že u nás budou spát. Jojo bylo to fajn spát v tak malým pokoji ve třech :D No chlámaly jsme se furt^^ :DD Jo a aby to nebylo málo zamotaný začala jsem se zas bavit s T. ^^ :D Já sem blááázen :D No L. se semnou přestala bavit kvůli tomu že se bavim s T. Chápete to? Vždyť ona udělala úplně to stejný ale to bylo v pohodě to jenom já sem ta hnusná a sobecká jak sem se od ní dozvěděla^^
Fáááájn :D

Hej to je zas článek :D No třeba si ho někdo aji přečte ;D


xoxo Niki

P.S. Obnovuju jeden blog s kámoškou (njn mám hodně blogů :D)
batwoman-and-superwoman.blog.cz ;)

Kitten<3

15. february 2012 at 18:34 | Nikki Alone <3 |  Photos
P.S. Teď vám sem dám pár obrázků ;) Myslím tím články jako je tenhle ptostě jenom obrázek! :)

Animace #4 / Monika Bagárová, Ben Cristovao - Chci

2. february 2012 at 21:10 | Nikki Alone <3 |  Animace
Trochu straší song ale je dokonalej♥
Vyhodnocení roztřídění affs

1. february 2012 at 19:36 | Nikki Alone <3 |  Site
Čaů.


Nebojte se, žádná kontrola nebyla je to jenom takový nějaký vytřídění. Psala jsem na hodně blogů a nečekala jsem, že to přijme tolik :O♥ Ale za to vám moc děkuji :)
P.S. Omlouvám se za kritiku ale tohle si o vás opravdu myslím ;)
Koukni se jak jsi dopadla.!

Affiliates - jak to s nima je?

1. february 2012 at 18:25 | Nikki Alone <3 |  Site
Čau, čau .. :)

Napsala jsem ti na blog o spřátelelení?
Napiš mi sem do komentářů blog a já ještě jednou zhodnotím jestli chci být affko ;)